Meble kuchenne Pobiedziska

Meble kuchenne Pobiedziska – co jest teraz modne?

Meble kuchenne Pobiedziska nie są już jednokolorowe – teraz modne jest łączenie kolorów, szczególnie na topie jest połączenie bieli i szarości lub bieli i czerni. Modernistyczna armatura nadal króluje i zdecydowanie ożywia wystrój kuchni. Mimo to, odniesienia do natury, prostoty i niewymuszonej elegancji prawdopodobnie ciągle będą funkcjonować w kuchniach. 

Jakie style są najczęściej wybierane?

Skandynawski

Drewniano-betonowe blaty z różnymi wzorami. Matowe meble, które idealnie współgrają z betonem i kamieniem to główne cechy tego stylu.

Żywe kolory

Jeśli lubisz mocne kolory i innowacyjne rozwiązania to jest to doskonała okazja, aby pozwolić sobie na odrobinę kreatywności. Odważna kolorystyka ścian czy dekoracji idealnie uzupełnia meble i blat, które są wykonane z jaśniejszych odcieni.

Bliżej natury

Podczas gdy drewno w kuchni staje są coraz bardziej popularne, nacisk wokół tego trendu kładzie się również na wykorzystanie metalowych akcesoriów. Te elementy mogą sprawić, że przestrzeń zyska na nowoczesności, a kuchnia będzie wyglądać bardzo przyjemnie i przytulnie.